Strona główna   Aktualności   Nauczyciele   Uczniowie   Osiągnięcia uczniów  Fotki

Materiały instruktażowe

Z ŻYCIA DRUŻYNY

2013/ 2014

25 - 27 kwietnia

BIWAK

W dniach 25-27.04.2014 roku odbył się biwak harcerski w Ośrodku ,,Leśny Dwór” w Świbnej. Przewodnim tematem biwaku był "Dzień Ziemi”. W biwaku uczestniczyło 8 zuchów. Podczas pierwszego wieczoru dzieci przy ognisku harcerskim zaprezentowały swoją drużynę. Na drugi dzień, zaraz po śniadaniu, wszyscy uczestniczyli w biegu patrolowym, później w sprzątaniu świata, czyli w porządkach na terenie Leśnego Dworu. Po obiedzie wykonana została ekologiczna maskotka drużyny, którą można zobaczyć na zdjęciach. Zaś po kolacji odbyło się świecowisko pod hasłem "Wiosenne trele”. W niedzielę, po śniadaniu i podsumowującym apelu, wszyscy posprzątali swoje pokoje. I tak zakończył się nasz biwak, który dla niektórych zuchów był pierwszym biwakiem.

Dh Lidia Kowalska

Zuchy- strona główna