Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Osiągnięcia uczniów   Fotki

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 - MEN

Inne ważne terminy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 odbył się uroczysty apel otwierający  rok szkolny 2018/2019. Mieliśmy zaszczyt gościć Zastępcę Burmistrza Lubska pana Jerzego Wojnara, który powitał  panią dyrektor Annę Dzienisz  i zastępcę panią Jolantę Grossman oraz całą społeczność uczniowską. Podczas wygłoszonego przemówienia życzył nauczycielom i uczniom wytrwałości w realizacji celów  oraz  wielu sukcesów edukacyjnych i wychowawczych. Z ogromną radością pani dyrektor Anna Dzienisz przywitała wszystkich uczniów oraz przybyłych rodziców.
   Szczególną troską otoczyliśmy pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli swoją przygodę ze szkołą. Niech nadchodzący rok szkolny pozwoli naszym uczniom rozwinąć skrzydła, a nauczycielom doda wiatru w żagle. Do dzieła!

więcej zdjęć na naszym profilu FB

Dokumenty do pobrania dla nauczycieli