Strona główna   Aktualności   Nauczyciele   Uczniowie   Osiągnięcia uczniów

Ślubowanie pierwszoklasistów

Ten dzień to wielkie święto- ślubowanie pierwszoklasistów z kl. I a i I b. W odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej dumni i wzruszeni uczniowie, wystrojeni w piękne czapki, krawaciki i kokardki, recytowali wierszyki, śpiewali piosenki oraz tańczyli. Zgodnie z tradycją otrzymali na apelu niespodzianki od klas trzecich. Tekst ślubowania odczytała pani E. Stodolska.

Cała uroczystość przebiegała w atmosferze podniosłego i radosnego święta. Na zakończenie delegacje klas wręczyły dyrekcji bukiety kwiatów. Pan dyrektor podziękował wszystkim uczniom za piękną część artystyczną. Po zakończeniu ślubowania klasy pierwsze wraz z wychowawcami udały się do swoich gabinetów na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Zobacz więcej zdjęć

wróć do Kalendarium