Strona główna   Aktualności   Nauczyciele   Uczniowie   Osiągnięcia uczniów

Znajomy gwar

4 września

Przez wakacje nabraliśmy wiele siły do nauki w nowym roku szkolnym, tym bardziej, że wakacje mieliśmy długie, bo dopiero 4 września rozpoczął się rok szkolny 2006/ 2007.

Zaproszeni goście, rodzice, grono pedagogiczne, pracownicy oraz wszyscy uczniowie naszej szkoły stawili się na uroczystej inauguracji roku szkolnego 2006/2007. Powitaliśmy również pierwszoklasistów, którzy w tym roku po raz pierwszy zasiedli w szkolnych ławkach. Apel rozpoczęliśmy minutą ciszy, upamiętniając dwóch kolegów z klasy II a, którzy chodzili do naszej szkoły, a zginęli podczas wakacji. Dyrektor szkoły Dariusz Sidelnik życzył wszystkim dzieciom zapału do pracy, wielu sukcesów naukowych i sportowych. Następnie wraz z wychowawcami klas pierwszych – Elżbietą Stodolską i Lidią Kowalską wielkim ołówkiem pasował siedmiolatków na uczniów naszej szkoły. Po apelu udaliśmy się do swoich klas, gdzie wspólnie z wychowawcami omawialiśmy plany związane z nowym rokiem szkolnym. Chciałybyśmy życzyć sobie i innym uczniom wielu osiągnięć i sukcesów w nauce w roku szkolnym 2006/2007.

Patrycja Brukiewa

Arleta Żyluk