Strona główna   Aktualności   Nauczyciele   Uczniowie   Osiągnięcia uczniów  Fotki

Materiały instruktażowe

Z ŻYCIA DRUŻYNY

2014/ 2015

15 - 17 maja 2015 - biwak

W dniach 15-17.05.2015 roku w Harcerskim Ośrodku ,,Leśny Dwór” w Świbnej odbył się biwak harcersko- zuchowy.

W pierwszym dniu biwaku odbyło się ognisko pod hasłem ,,Wizyta u Pasibrzucha, pomoc w znalezieniu przyjaciół.” Drugiego dnia odbył się bieg patrolowy po lesie, wyprawa do siedziby Matki Natury, majsterka przy budowaniu wioski smerfów, podchodzenie zamku Gargamela, świecowisko z postaciami baśniowym. Na koniec zuchy zdały test na odwagę i późnym wieczorem pokonały trasę po ciemku. Drogę wyznaczały świetliki, które były puszczane przez drużynowych. Na trzeci dzień, po apelu i posprzątaniu swoich pokoi, wszyscy wrócili do swoich domów.

Wszyscy byli bardzo zmęczeni, ale zadowoleni z udanego biwaku.

drużynowe Lidia Kowalska,

Danuta Modrzejewska