ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

WYDARZENIA 2013/ 2014

26 czerwca - przedszkolaki z I op w Jeziorach Wysokich

I Oddział Przedszkolny na zakończenie edukacji przedszkolnej wraz z rodzicami wybrał się na wycieczkę do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Jeziorach Wysokich. Wiele radości sprawiło uczestnikom wejście na wysoką wieżę obserwacyjną, z której roztaczają się piękne widoki na całą okolicę. Po zejściu z wieży i spacerze po lesie kiełbaska i kaszanka z ogniska smakowała wszystkim. Po zregenerowaniu sił była zabawa w Parku Linowym. Niełatwo było wspinać się po linach, drabinkach i pokonywać przeszkody, jednak dzieci okazały się odważne i sprawnie pokonały poziom Tarzana na linach.

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 w Oddziałach Przedszkolnych

25 czerwca miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego w Oddziałach Przedszkolnych. Młodsze grupy pożegnały starszaków kończących edukację przedszkolną; były śpiewy, tańce, scenki oraz wręczenie nagród i dyplomów przez Dyrekcję szkoły.

4 czerwca - spotkanie z rycerzami i księżniczkami

Dzieci z oddziałów przedszkolnych obejrzały przedstawienie teatralne "Rycerze i księżniczki" przygotowane przez młodzież z Niepublicznego Gimnazjum dla Młodzieży.
   Podczas spotkania odbył się konkurs pięknego kolorowania postaci rycerza i księżniczki.
   Wszystkie dzieci zostały nagrodzone słodyczami.

zdjęcia

Dzień Dziecka to dzień świętowania wszystkich przedszkolaków. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy wiele atrakcji m.in. piknik, a także wyjazd na salę zabaw do Jasienia. Niespodzianką okazało się malowanie twarzy, co spowodowało, że dzieci zamieniły się w kotki, motylki lub piratów. Nie zabrakło także owoców, które dzieci tak bardzo uwielbiają. Na koniec dnia każde dziecko otrzymało drobny upominek.

B. Krojcer

Zobacz, co słychać w II oddziale przedszkolnym

27 maja - wyjazd do sali zabaw

II oddział przedszkolny świętował w sali zabaw w Jasieniu Dzień Rodzica i Dzień Dziecka.

D. Newelska

26 maja  był bardzo rodzinny dzień w IV, V i VI oddziale przedszkolnym. Dzieci zaprosiły swoje mamusie i swoich tatusiów na specjalnie przygotowany spektakl z okazji ich święta. Były wierszyki, tańce i piosenki, dla kochanych rodziców, a także upominki.  Uroczysty dzień zakończył się wspólnym słodkim poczęstunkiem.

B. Krojcer

23 maja - III oddział przedszkolny w Jeziorach Wysokich

Dzieci z III oddziału przedszkolnego wspólnie z mamami poznawały rośliny i zwierzęta żyjące w lesie. Wchodziły na wieżę widokową, żeby podziwiać krajobraz.
Spotkanie zakończyło się wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

zdjęcia

starsze wydarzenia