Konkurs multimedialny "Przyjaciel Lasu"

Jest to ogólnopolska akcja mająca na celu przybliżenie wszystkim wiedzy o polskich lasach oraz ludziach, którzy o nie dbają. Podsumowanie konkursu "Dni Przyjaciół Lasu" odbędzie się w kwietniu 2015 r. Wielkim Spotkaniem Przyjaciół Lasu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Bronisław Komorowski objął honorowym patronatem obchody Dni Przyjaciół Lasu 2015 (list p. Prezydenta).

Konkurs multimedialny "Przyjaciel Lasu" skierowany jest do różnych grup uczniów. Uczniowie klas IV - VI wzięli udział w konkursie pn. "Kto jest przyjacielem lasu", w którym za pomocą prezentacji pokazują kto - w ich ocenie - jest przyjacielem lasu i dlaczego. Po etapie szkolnym najciekawsza praca została zgłoszona do etapu ogólnopolskiego.

"Kto jest przyjacielem lasu i dlaczego?"

Etap szkolny zakończył się wyłonieniem pracy, która została wysłana na etap ogólnopolski.

prezentacja Katarzyny Zielińskiej z klasy V a

Ponieważ wszyscy uczniowie klas IV - VI wykonywali prezentacje, prezentujemy tu wybrane:

Fabian Piasecki - klasa IV a

Kacper Sekular - klasa IV a

Tomasz Zieliński - klasa IV a

Damian Wilk - klasa IV b

Joanna Moc - klasa IV b

Miłosz Krzyżanowski - klasa IV b

Klaudiusz Marciniszyn - klasa V a

Olaf Songin - klasa V a

Dominik Orlicki - klasa V a

Weronika Kowalska - klasa V b