Strona główna   Sukcesy   Nauczyciele   Rodzice   Rzecznik    Informatyka

UCZNIOWIE - 2012/ 2013

I oddział przedszkolny

wych. Eleonora Ławnicka

W Lubuskim Konkursie Recytatorskim wzięło udział 6 przedszkolaków z I oddziału przedszkolnego:
Izabella Chomutowska, Przemysław Nowak, Tomasz Perzanowski,
Krzysztof Ratajczak, Oliwia Hirsch i Magdalena Prażanowska.
Przemek i Tomek zdobyli wyróżnienie i zakwalifikowali się do etapu rejonowego.

21 marca- pożegnanie zimy

Mamy nowe meble!!!

Dzieci I oddziału przedszkolnego wraz z wychowawczynią dziękują Dyrekcji szkoły i Radzie Rodziców za sfinansowanie zakupu nowych mebli do sali, a Pani Bożenie Ugrynowicz za pośrednictwo w transakcjach.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w składaniu mebli i urządzaniu sali, a w szczególności
Państwu Iwonie i Romanowi Perzanowskim, Irenie Murawskiej, Grażynie Ratajczak oraz Lesławowi Ławnickiemu.

Pięknie wyposażona sala zachęca dzieci do nauki i pracy.

Dziękujemy!

Dzień Dziecka w ROD „Jutrzenka” w Lubsku

Dzieci z I Oddziału Przedszkolnego przy SP 3 w Lubsku Dzień Dziecka spędziły razem z mamami w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Jutrzenka”. Prezes ogrodu Władysław Kosiada wraz z działkowiczami: Lesławem Ławnickim, Jadwigą i Ryszardem Rałowiec przygotowali grilla, pomogli zorganizować zawody sportowe, w których ochoczo uczestniczyły zarówno dzieci jak i mamy.

Wizyta w ogrodzie miała na celu propagowanie zdrowego stylu życia na łonie natury. Dzieci miały okazję obserwować ptaki opiekujące się swoim potomstwem, zobaczyć z bliska konie, a także sprawdzić jak smakuje zerwana prosto z grządki rzodkiewka.

Zakończenie roku szkolnego 2012/ 2013 w I Oddziale Przedszkolnym.

Dnia 28 czerwca 2013 zakończono uroczyście rok szkolny w I Oddziale Przedszkolnym.

Generalnie jest to dzień radosny z uwagi na rozpoczynające się, zasłużone wakacje, jednak z drugiej strony w tym dniu płyną łzy rozstania, ponieważ część grupy odchodzi do klasy I.

Uroczystość rozpoczęły podziękowania rodzicom oraz osobom, które cały rok szkolny wspomagały działalność wychowawczą i dydaktyczną placówki. Dyplom podziękowania i upominek otrzymały następujące osoby:  Pani Murawska Irena, Pani Perzanowska Iwona oraz Pan Roman Perzanowski, Pani Grażyna Ratajczak, Panie Katarzyna Krzyżanowska, Pani Bożena Ugrynowicz, Pani Natalia Styś,  Pan Lesław Ławnicki, a także Pan Prezes Bricomarche w Lubsku.

Wszyscy uczniowie otrzymali wyprawki i upominki, nagrody za reprezentowanie placówki w konkursach oraz frekwencję.

Udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

PLAN LEKCJIZEBRANIACZAS TRWANIA LEKCJI I PRZERW

STATUT SZKOŁY DLA RODZICÓW