2018-2019

3 września - Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 odbył się uroczysty apel otwierający  rok szkolny 2018/2019. Mieliśmy zaszczyt gościć Zastępcę Burmistrza Lubska pana Jerzego Wojnara, który powitał  panią dyrektor Annę Dzienisz  i zastępcę panią Jolantę Grossman oraz całą społeczność uczniowską. Podczas wygłoszonego przemówienia życzył nauczycielom i uczniom wytrwałości w realizacji celów  oraz  wielu sukcesów edukacyjnych i wychowawczych. Z ogromną radością pani dyrektor Anna Dzienisz przywitała wszystkich uczniów oraz przybyłych rodziców.
   Szczególną troską otoczyliśmy pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli swoją przygodę ze szkołą. Niech nadchodzący rok szkolny pozwoli naszym uczniom rozwinąć skrzydła, a nauczycielom doda wiatru w żagle. Do dzieła!

22 czerwca 2018 - zakończenie roku szkolnego

Uroczysty apel kończący rok szkolny 2017/2018 podczas którego gościliśmy przedstawiciela Urzędu Miasta i Policji. Miło nam, że licznie przybyli też Rodzice. Na apelu nagrodzono uczniów wyróżniających się w nauce, reprezentujących naszą szkołę w różnych konkursach, turniejach, zawodach, biorących aktywny udział w organizowanych uroczystościach, imprezach, działających dla dobra naszej społeczności, systematycznie uczęszczających do szkoły. Oto nagrodzeni >>>

21 czerwca 2018
Pożegnanie pracowników szkoły odchodzących na emeryturę