Strona główna   Aktualności   Nauczyciele   Uczniowie   Osiągnięcia uczniów

Zakończenie roku szkolnego 2006/ 2007

Zebraliśmy się wszyscy w odświętnych strojach na placu apelowym. O godzinie 900 rozpoczęło się ostatnie w tym roku spotkanie całej szkolnej społeczności. Po 10- miesięcznych trudach nadszedł czas na nagrodzenie pracy świadectwem promującym do następnej klasy.

Dla szóstych klas to ostatni dzień w gronie "Trójki". Oni od dziś są absolwentami. Od września rozpoczną dalszą edukację w gimnazjum.

Tytuł najlepszego absolwenta roku szkolnego 2006/ 2007 zdobyła Elżbieta Zagrajczuk z klasy VI a
(na zdjęciu obok).

Zanim jednak rozejdziemy się jeszcze pora na nagrodzenie wszystkich najlepszych uczniów poszczególnych klas za naukę (zajrzyj tu, a dowiesz się kto zasłużył na taką nagrodę), systematyczne uczęszczanie do szkoły, za wysoką lokatę w konkursach i zawodach (sprawdź tu, kto i za co otrzymał nagrodę).

zobacz więcej zdjęć

z zakończenia roku szkolnego

No i jeszcze chwila spędzona z wychowawcą w klasie... i WAKACJE!

wróć do Kalendarium

zajrzyj jeszcze tu