Strona główna   Aktualności   Nauczyciele   Uczniowie   Osiągnięcia uczniów

11- 12 stycznia

Szkolny konkurs recytatorski

Aż dwa dni trwały  szkolne eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, ponieważ wielu uczniów chciało zaprezentować swoje umiejętności w pięknej recytacji wierszy. Komisja- p. M. Cichocka i p. A. Cierebiej-  miała więc niemałe problemy z wytypowaniem recytatorów, którzy będą nas reprezentować na forum miasta.

W grupie wiekowej I- III wzięło udział 35 uczestników. Trzy równorzędne- pierwsze miejsca zajęli: Oktawia Szydłowska z klasy II a, Bartosz Dobrudzki z II b i Marlena Boranowska z III a. Drugie miejsce zajęła Julia Ratomska z klasy I b.

W starszej grupie wiekowej (klasy IV- VI) było 30 uczniów. Najlepsi z nich to: Dagmara Cierpica z IV b i trzy uczennice z V b- Katarzyna Nowak, Dominika Potapko oraz Majra Mazur.

Zwycięzcy naszych szkolnych eliminacji wezmą udział w eliminacjach rejonowych, które odbędą się w Lubskim Domu Kultury.

Zobacz więcej zdjęć z konkursu

wróć do Kalendarium

autor strony: Izabela Niedźwiedzka