Strona główna   Aktualności   Nauczyciele   Uczniowie   Osiągnięcia uczniów

20- 22 grudnia

Obchody Święta Patrona Szkoły

Zbliża się wigilia- świąteczny czas, ale zarazem rocznica urodzin Patrona naszej szkoły Adama Mickiewicza.

Do tego wydarzenia przygotowaliśmy odpowiednio nasze klasy- ich wystrój związany jest ze Świętami Bożego Narodzenia i z naszym wielkim wieszczem.

W konkursie na najciekawszą dekorację zwyciężyła klasa VI b, ale również na szczególne uznanie zasłużyły klasy IV b i II a.

Obchody Święta Patrona Szkoły przebiegały w dwóch grupach wiekowych.

Klasy I- III miały uroczysty apel 20 grudnia.

Klasy IV- VI przedstawiły ciekawy program na uroczystym apelu, który odbył się 22 grudnia. Przy tej okazji oprócz konkursu na najładniejszą dekorację klas, został również podsumowany konkurs LOP w zbiórce żołędzi i konkurs przeprowadzony przez SKO na systematyczne oszczędzanie. Uczniowie oczywiście otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Zobacz więcej zdjęć z apelu klas IV- VI

wróć do Kalendarium