Kronika wydarzeń z życia II oddziału przedszkolnego
przygotowana przez jedną z mam wraz z wychowawczynią

(materiał tekstowy przekopiowany bez przeróbek, zdjęcia- zmiana nazwy, zmniejszone i wstawione w analogiczne miejsca w tekście)

Rozpoczynamy nowy etap w naszym życiu. Dnia 2.09.2013 naukę w 2 Oddziale Przedszkolnym rozpoczęło 19 dzieci. Jakie to wszystko nowe, jakie ciekawe.  Jeszcze zapominamy jak się nazywamy lecz pani Danusia dała nam plakietki rozpoznawcze.

Bawimy się wesoło w sali i na placu zabaw

Chętnie witamy miłych gości którzy uczą nas co robić, aby żyć bezpiecznie.

Pan dyrektor D. Sidelnik wraz z p. wicedyrektor B. Działa potrafią zaciekawić wprowadzając nas w świat bajek i fantazji.

Dzień Nauczyciela to okazja, aby zatańczyć dla tych, którzy otaczają, nas miłością i uczą poznawać świat.

Delegaci z naszego 2 Oddziału Przedszkolnego mieli zaszczyt, prezentować dzieci w turnieju Bezpieczna Zerówka organizowanego przez wojewodę Lubuskiego w Żarach.

Nieznanym Żołnierzom dziękujemy.

Jesteśmy otwarci na nowe znajomości. Odwiedziliśmy kolegów z SP nr 2 w Lubsku.

Już tęsknimy , już czekamy na gościa z wielkim workiem. Oby tylko o nas pamiętał!!!!!!

Okres przedświąteczny to czas na składanie życzeń oraz pokazywanie naszych umiejętności aktorskich.

Po stresie występów czas na relaks przy wigilijnym stole w gronie rodziców, kolegów i koleżanek.

Tyle śmiechu ,gwaru, muzyki. Bal Karnawałowy to okazja aby przebrać się w najpiękniejsze stroje. Dzisiaj dziewczynki to prawdziwe księżniczki a chłopcy dzielni bohaterzy.

Jak ten czas szybko mija. Minęło 5 miesięcy . Ciekawe , czego jeszcze się nauczymy.

Zdjęcie0289_002.jpg

Dzień Babci i Dziadka.

Jak to miło bawić się ze starszymi kolegami :)

Najpiękniejsze chwile to te, gdy czytają nam bajki rodzice.

Nasze prace mogą oglądać wszyscy w sklepie przy ul. Poznańskiej. Ale jesteśmy zdolni! Mamy wystawę prac, jak prawdziwi artyści :)

W sali zabaw:

2014-06-09