Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Aktualności   Fotki

25 stycznia w Lubskim Domu Kultury odbyła się Gala Sportu z udziałem władz miasta, działaczy sportowych, zaproszonych gości, no i oczywiście sportowców. Przypadła ona w czasie żałoby narodowej po wypadku samolotu wojskowego, dlatego rozpoczęła się uczczeniem poległych lotników minutą ciszy.

Po wystąpieniu Burmistrza Lubska wręczono wszystkim wyróżniającym się sportowcom z poszczególnych szkół i klubów sportowych dyplomy i upominki.

Naszą szkołę reprezentowali na tej uroczystości następujący uczniowie: Arleta Żyluk, Emilia Kulas, Mateusz Kupisek, Majra Mazur i Justyna Niedźwiedzka.

Cała uroczystość okraszona była przez prowadzących dowcipnym i wartkim słowem oraz ciekawymi pokazami, wśród których największe zainteresowanie wzbudził pokaz przygotowany przez karateków.

Uroczystość zakończyła się podsumowaniem plebiscytu na dziesięciu najpopularniejszych sportowców naszego miasta.

Był też szampan i poczęstunek.

Oto zdjęcia z tej gali:

I. N.