SP nr 3 w Lubsku- kalendarium wydarzeń Aktualności

Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Osiągnięcia uczniów   Fotki

Wycieczka klas I- III do Cottbus

Minął kolejny rok szkolny. Dla wielu z nas był to rok pełen sukcesów. Zdobywaliśmy nowe wiadomości i nabywaliśmy nowe umiejętności. Braliśmy udział w wielu konkursach, które rozwijały nasze zainteresowania.

Za nasz wysiłek i trud włożony w całoroczną pracę, w nagrodę, pojechaliśmy na wycieczkę do Cottbus.

Zaczęliśmy od zwiedzania ogrodu zoologicznego. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody poznawaliśmy egzotyczne zwierzęta.

Kolejną atrakcją była kolejka wąskotorowa. Niektórzy z nas po raz pierwszy mieli okazję przejechać się kolejką.

Na koniec udaliśmy się do fabryki czekolady "Felicitas". Tam przywitano nas kubkiem gorącej czekolady. Zapoznaliśmy się z historią tego zakładu. Ciekawym zajęciem podczas wizyty w fabryce było własnoręczne ozdabianie czekoladek. Sprawiło to nam ogromną frajdę.

Pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

I. N

fotki