SP nr 3 w Lubsku- kalendarium wydarzeń Aktualności

Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Osiągnięcia uczniów   Fotki

20 grudnia

Jasełka bożonarodzeniowe

Obejrzeliśmy z wielką przyjemnością jasełka przygotowane pod kierunkiem p. G. Prodeus przez klasę VI a. Inscenizacja zyskała piękną oprawę muzyczną dzięki Adrianowi Skrzyniarzowi i występom dzieci z oddziału zerowego (opiekun: p. D. Newelska), a całość jak zwykle zyskała oprawę wizualną przygotowaną przez p. J. Lisicką. Trzeba też tu wspomnieć, że jak zwykle ekipa pod opieką p. J. Niedźwiedzkiego- uczniowie klasy VI b- zadbali o odpowiednie nagłośnienie.

To spotkanie uczniów całej naszej "Trójki" było równocześnie okazją do podsumowania różnych konkursów prowadzonych przez p. I. Wójcik, p. G. Prodeus, p. R. Pisarską i świetlicę szkolną. I właśnie od wręczenia nagród przez dyrekcję naszej szkoły rozpoczęło się to nasze wspólne spotkanie przedświąteczne.
Zakończył je dyrektor- p. D. Sidelnik życzeniami na Święta i nadchodzący Nowy Rok, złożonymi uczniom w imieniu własnym, grona i wszystkich pracowników szkoły.

Dziękujemy :)

WESOŁYCH ŚWIĄT!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU!

.

I. N