Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Aktualności   Fotki

2007/ 2008

Nadszedł czas podsumowań, pożegnań, rozdania nagród, dyplomów; ostatni dzień w szkole w roku szkolnym 2007/ 2008. Pogoda zmusiła nas do pożegnania w murach naszej szkoły, a nie na placu apelowym, jak to zazwyczaj bywało. Po wystąpieniu dyrektora naszej szkoły p. D. Sidelnika, kilka słów skierował do nas gość tej uroczystości- Burmistrz Lubska- p. B. Bakalarz.

Zmiana pocztu sztandarowego i ślubowanie absolwentów

Potem nastąpiło wręczenie świadectw i nagród uczniom kończącym szkołę- szóstoklasistom, ślubowanie i nagrodzenie uczniów klas młodszych, wyróżniających się w nauce i mających różne osiągnięcia- przedmiotowe, sportowe, plastyczne, wyróżniających się w aktywnym uczestnictwie w życiu szkoły.

Szczególnym momentem apelu jest zawsze ogłoszenie wyników prowadzonego w naszej szkole konkursu na tytuł absolwenta roku. W tym roku szkolnym mamy dwójkę takich uczniów, którzy zasłużyli na to miano:

Tytuł

ABSOLWENTA ROKU SZKOLNEGO 2007/ 2008

zdobyli:

Patrycja Brukiewa

z klasy VI a

Michał Pisarski

z klasy VI b

W imieniu klas szóstych pożegnała nas Kasia Nowak; niejednej osobie zakręciła się w oku łza.

zobacz więcej zdjęć

z zakończenia roku szkolnego

I to wszystko w minionym już roku szkolnym 2007/ 2008.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Wam wszystkim- kochani uczniowie- wspaniałych wakacji, udanego i bezpiecznego wypoczynku.

I. N.

2008-06-23