SP nr 3 w Lubsku- kalendarium wydarzeń Aktualności

Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Osiągnięcia uczniów   Fotki

to dzień bogaty w wydarzenia:

Spektakle teatralne

Wszystkie klasy oglądały spektakl teatralny w pięknej sali widowiskowej Lubskiego Domu Kultury. Klasy I- III obejrzały przedstawienie "Wilk i zając" krakowskiego Teatru "Uciecha". Uczniowie starszych klas przedstawienie "Opowieści biblijne" w wykonaniu tych samych aktorów.

Dzień Rodzica w klasach I- III

O godzinie 16 00 w sali gimnastycznej dzieci z najmłodszych klas prezentowały się przed swoimi rodzicami. Były wiersze, piosenki, tańce i inscenizacje.

Klasa pierwsza przedstawiła taniec, a Weronika Winiarek pięknie zagrała na gitarze.

Drugie klasy śpiewały piosenkę pt. "Życzenie". Rodzice podziwiali także inscenizację "Słoń Trąbalski" przygotowaną przez dzieci z klasy II b.

Najstarsi uczniowie zaśpiewali piosenkę "Nasza mama" i zatańczyły układ taneczny.

Rodzice dziękowali wszystkim wykonawcom gromkimi brawami.

Po części artystycznej dzieci z rodzicami i wychowawcami udali się do swoich klas na słodki poczęstunek.

informacje o Dniu Rodzica dostarczyła p. U. Pociecha

zdjęcia wykonała p. D. Merwa