SP nr 3 w Lubsku- kalendarium wydarzeń Aktualności

Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Osiągnięcia uczniów   Fotki

12 lutego - Marsz Bezpieczeństwa

Mocnym akcentem "Tygodnia Bezpieczeństwa" w szkole był uroczysty „Marsz Bezpieczeństwa”. 12 lutego uczniowie zaopatrzeni w kamizelki, znaczki, odblaskowe opaski oraz kolorowe transparenty z hasłami propagującymi zasady bezpieczeństwa wyruszyli o godz. 10.00 sprzed budynku szkoły w towarzystwie dyrektora placówki Dariusza Sidelnika i nauczycieli. O bezpieczeństwo uczestników marszu zadbali funkcjonariusze policji z Komisariatu Policji w Lubsku. Przed Ratuszem odbyło się spotkanie uczestników "Marszu Bezpieczeństwa" z Burmistrzem Lubska Lechem Jurkowskim oraz przewodniczącym Rady Miejskiej Ireneuszem Kurzawą, którzy podziękowali młodym ludziom za tak cenną inicjatywę i zaprosili na bezpieczne ferie w mieście.

fotki

I. N