Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Aktualności   Fotki

10 czerwca uczennice naszej szkoły wzięły udział w I Międzyszkolnym Festiwalu Zdrowego Stylu Życia, który odbył się w Żarskim Domu Kultury „Luna” w Żarach. Festiwal odbywał się w ramach realizacji Programu Profilaktycznego „Trzymaj Formę”.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy VI b: Emilia Kulas, Roksana Kozakiewicz, Majra Mazur, Katarzyna Nowak, i Dominika Potapko. Zaprezentowały one program, w którego skład weszły:

- skecze i piosenki- przygotowane pod kierunkiem p. M. Cichockiej

- pokaz zestawu ćwiczeń na krzesłach, które można wykonywać codziennie mając nawet ograniczoną ilość miejsca, np. przy biurku, ławce w klasie, komputerze- zestaw opracował p. J. Niedźwiedzki

- plakat promujący wpływ aktywności fizycznej na urodę i sprawność oraz zdrowy styl odżywiania wykonany przez Adrianę Kawulską- uczennicę klasy VI a pod kierunkiem p. D. Gawron

Za całość odpowiadał koordynator
programu „Trzymaj formę”